Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Stadion
  Statut
  Zarząd Klubu
  Kadra Seniorów
  Seniorzy - Tabela , Terminarz , Wyniki
  Sponsorzy Klubu
  Historia Klubu
  Fragment pracy licencjackiej
  Galeria
  Linki
  Kontakt
  Szukaj
  Podgląd stron
  Adresy , Telefony
  Relacje z meczów LIVE
  DARMOWE OGŁOSZENIA

Archiwum

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 244
Najnowszy Użytkownik: ^admin1
Ostatnio zalogowani
admin 2 dni
admin1 9 wygodni
gus28 wygodni
Wacha49 wygodni
Salag51 wygodni
lukaszwacha76 wygodni
Kamil95 wygodni
FR-Real96 wygodni
torubots107 wygodni
fubaaro107 wygodni
A klasa 2020/2021
  Drużyna M Ptk
1. Advit Wiązowna 2 6
2. Zły Warszawa 2 6
3. CKS Celestynów 2 4
4. Promnik Łaskarzew 2 4
5. Vulcan Wólka Mlądzka 2 4
6. SRT Halinów 2 3
7. PKS Radość 2 3
8. Kamionek Warszawa 2 3
9. Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 3
10. Amur Wilga 2 1
11. Józefovia II Józefów 2 1
12. Amigos Warszawa 2 1
13. Bór Regut 2 0
14. Wisła Maciejowice 2 0
Polska Liga
Od Ekstraklasy do III Ligi
Strony Klubowe Mazowsza
Strzelcy bramek
Pietryka - 3
A Klasa 2020/2021

Tabela

  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. up (+4) small_advit_wiazowna9305.gif Advit Wiązowna 2 6 2-0-0 6:4 +2 1 3 1-0-0 2:1 +1 1 3 1-0-0 4:3 +1
2. up (+5) small_zly_warszawa8408.gif Zły Warszawa 2 6 2-0-0 3:1 +2 1 3 1-0-0 1:0 +1 1 3 1-0-0 2:1 +1
3. down (-1) small_procel4897.png CKS Celestynów 2 4 1-1-0 4:1 +3 0 0 0-0-0 0:0 0 2 4 1-1-0 4:1 +3
4. stay   small_big_big_promnik_laskarzew35363046.gif Promnik Łaskarzew 2 4 1-1-0 3:1 +2 1 3 1-0-0 2:0 +2 1 1 0-1-0 1:1 0 1 1 1:1
5. up (+1) small_big_big_vulcan6808.png Vulcan Wólka Mlądzka 2 4 1-1-0 3:2 +1 1 1 0-1-0 1:1 0 1 3 1-0-0 2:1 +1 1 1 1:1
6. down (-5) small_Halinow m4777.png SRT Halinów 2 3 1-0-1 5:2 +3 1 3 1-0-0 4:0 +4 1 0 0-0-1 1:2 -1 1 3 4:0
7. down (-4) small_big_radosc_warszawa0893.gif PKS Radość 2 3 1-0-1 3:2 +1 0 0 0-0-0 0:0 0 2 3 1-0-1 3:2 +1
8. up (+5) small_UKS KAMIONEK.jpg Kamionek Warszawa 2 3 1-0-1 3:4 -1 1 0 0-0-1 0:3 -3 1 3 1-0-0 3:1 +2
9. up (+5) small_nadstal_krzaki.gif Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 3 1-0-1 2:5 -3 1 3 1-0-0 2:1 +1 1 0 0-0-1 0:4 -4 1 0 0:4
10. down (-2) small_amur_wilga6026.gif Amur Wilga 2 1 0-1-1 4:5 -1 2 1 0-1-1 4:5 -1 0 0 0-0-0 0:0 0
11. stay   small_big_big_jozefovia6169.gif Józefovia II Józefów 2 1 0-1-1 3:5 -2 2 1 0-1-1 3:5 -2 0 0 0-0-0 0:0 0 1 1 2:2
12. stay   small_amigos warszawa.png Amigos Warszawa 2 1 0-1-1 2:4 -2 0 0 0-0-0 0:0 0 2 1 0-1-1 2:4 -2 1 1 2:2
13. down (-4) small_big_big_big_regut.png Bór Regut 2 0 0-0-2 2:4 -2 1 0 0-0-1 1:2 -1 1 0 0-0-1 1:2 -1
14. down (-4) small_big_73576.jpg  Maciejowice3227.jpg Wisła Maciejowice 2 0 0-0-2 2:5 -3 2 0 0-0-2 2:5 -3 0 0 0-0-0 0:0 0
powered by © Tabelkownik 1.5

Wyniki i terminarz

2 kolejka
Zły Warszawa 1 : 0 PKS Radość
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Serafinowicz , Książek , Sosnowski
Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 1 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Halulko , Jasiński , Szmejchel
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 : 1 Bór Regut
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Borkowski , Odziemek , MielańczuK
Advit Wiązowna 2 : 1 SRT Halinów
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Pawelec , Ślarzyński , Łasiński
Wisła Maciejowice 1 : 3 Kamionek Warszawa
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Witczak , Szczurzyński , Trojanowski
Józefovia II Józefów 2 : 2 Amigos Warszawa
Niedziela godz 18: 30 sędziują : Wodarski , Szmejchel , Ślarzyński
Amur Wilga 1 : 1 CKS Celestynów
Środa godz 19 : 00 sędziują : Kuźnik , Karwatiuk , Szymański
1 kolejka
Józefovia II Józefów 1 : 3 PKS Radość
Sobota godz 14 : 30 sędziują : Parys , Borkowski , Kaczmarczyk .
Kamionek Warszawa 0 : 3 CKS Celestynów
Sobota godz 15 : 00 sędziują: Siemieniak , Dzik , Bartnicki .
Bór Regut 1 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
Sobora godz 16 : 00 sędziują : Książek , Pawelec , Bóbr .
Wisła Maciejowice 1 : 2 Zły Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Żuber , Trojanowski , Kądziela .
SRT Halinów 4 : 0 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Rudy , Brudnicka , Włodarczyk .
Amur Wilga 3 : 4 Advit Wiązowna
Niedziela godz 15 : 30 sędziują : Włodarski , Kaczmarczyk , Kuczyński .
Promnik Łaskarzew 2 : 0 Amigos Warszawa
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Żuber , Kuznik , Olesiński .
Promnik na Fejsie

Imieniny
Dzisiaj imieniny Arety, Marty, Marcina
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Urodziny:

Administratorzy GG:
Gadu-GaduAdmin

Gadu-Gadu Wacha

Losowa fotografia
Filmiki

Kibice Promnika na meczu z Zrywem


Promnik - Zryw


Czarni - Promnik


Promnik - Amur

Kursy walut
Buttony












Statystyki
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Linki :: Strona Główna